Geniş Format Tarama Hizmetleri

Proje Tarama, profesyonel geniş format tarama hizmetleri sunmaktadır . Büyük diyagramlar, planlar ve çizimler, tekrenk, griton veya renkli olarak kaliteli elektronik kopyalar üretebilen CONTEX tarayıcıları kullanmaktayız. Çizim tarayıcılarımız, 100 metre uzunluğuna kadar A0+ çizimlerle başa çıkabilirler.

BT ekibimiz, duvar kağıdı baskıları ve kumaşlar da dahil olmak üzere çoğu resim boyutuyla çalışabilir ve resimlerinizi de sizin için temizleyebilir. Tarayıcılar, aydınger, kağıt, ozalit, kumaş veya başka herhangi bir çizim kağıdı yakalayabilir.

Büyük çizimlerinizi arşivlemek yer sorunu oluşturuyorsa veya geniş formatlı belgelerinizin yalnızca birer kopyasına ihtiyacınız varsa, büyük doküman tarama hizmetlerimiz mükemmel bir çözüm sağlayacaktır .

Geniş formatlı belgeleriniz için maliyet ve yerden tasarruf sağlayan çözümler mi arıyorsunuz? Bizim çizim tarama ve geniş formatlı tarama hizmetleri kalitesinde olağanüstü seviyeye belgelerin dijital kopyalarını sağlayabilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Akreditasyon: Firmamız, bilgi güvenliği ve kalite yönetimi için uzmanlaşmıştır
  • Geniş Format Tarama Bürosu: Büyük format büro tarayıcılarımız her türlü çizim, harita veya plan ile başa çıkabilir ve tercih ettiğiniz dijital dosyaya çıktılar. Büro, CONTEX tarayıcılarıyla donatılmıştır.
  • Kalite Kontrol: Çizim taramasında% 200 kalite kontrol sağlanır. Taranan tüm resimler, ekibimiz tarafından iki kez kontrol edilir.
  • Her gün yakalanan 100.000’den fazla belge: En son doküman tarama teknolojisine yatırım yaptık ve eğitimli bir ekip oluşturduk. Toplu belge miktarlarını hızlı ve çok kaliteli tarayabiliriz.

Ne boyutta çizimler ve geniş formatlı belgeler tarayabiliriz?

Geniş format ekibimiz, mimari çizimleri, haritaları, faydalı planları ve belgeleri, inşaat çizimlerini günlük olarak tarar. Tarayıcılar, kalem işaretlerini yakalayabilir ve çizimler üzerindeki alanları temizleyebilir, olağanüstü bir kalitede dijital görüntü sağlayabilir.

Bizim için büyük format A3’ten daha büyük. A0, A1, A2, her gün karşılaştığımız en yaygın çizimlerdir. BT ekibimiz, çizimlerinizi istediğiniz herhangi bir görüntü biçimine aktarabilir ve resimlerinizi sizin yerinize temizleyebilir.

Çizimler genellikle büroya rulo halinde veya plastik poli ceplerde katlanırlar. Yakalanan çizimlerin çoğu mono, ancak tarayıcılarımız hem renk hem de mono görüntü yakalayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir