Tarama Hizmeti

Geniş formatlı tarama ihtiyaçlarınız için, tarayıcı ve personel bütçesi  ayırmak istemiyorsanız, ekibimiz profesyonel tarama hizmetleri sunabilir. Özel Tarama tekliflerimiz size yardımcı olabilir: Projeleriniz basılı kaynaklardan yüksek kaliteli görüntüler elde etmeyi gerektiriyorsa, özel tarama hizmetlerimizi düşünün.

Personelimiz, tarama donanımlarımızı en iyi şekilde işletmek çok bilgili ve orjinallerinin en iyi şekilde yakalanması için tecrübelidir. Profesyonel geniş formatlı tarayıcıları kullanarak, belgeleriniz 600DPI örneklemeyle gerçekleştirildiğinde 42 “X 72” alan üzerinde maksimum 50,400 X 86,400 piksele kadar zekice çekilir. Geniş formatlı tarayıcılar 42 “genişliğine kadar olan belgeleri tam renkli, gri tonlamalı veya 1 bitlik siyah beyaz olarak herhangi bir uzunlukta tarayabilirler (dosya boyutları 4 gigabayttan daha büyükse temsilcimize) 300 DPI veya 600’den birini seçin DPI ve PDF, Tiff veya JPG gibi dosya formatlarında dijital ortama alalım.

Neler Taranabilir

Aşağıdakileri içeren basılı kopya orijinaller:

Gazeteler , Basılı Belgeler, Hava Fotoğrafları, Topografik Haritalar, Jeolojik Haritalar, Petrol Haritaları, Renkli veya kırmızı çizgili mühendislik çizimleri, Fotoğraflar, Posterler, Yaratıcılıklar, Büyük Ticari Grafikler, Çizimler, Güzel Sanatlar , Mimari , Geniş formatta çizim tarama, ozalit Mimari ve inşaat planlarının taranması, mekanik resimlerin mühendisliği, mühendislik çizimleri, mimari çizimler ve mürekkep püskürtmeli baskılar

Tarama Hizmetleri Yönergeleri

Kalın, ekstra geniş belgeleri taramak artık bir engel teşkil etmiyor. Kalın belgeleri kalınlığında yarım inçin üstünde tarama yeteneği sayesinde küçük ve ince kağıtlardan büyük boyutlu, asılı orijinal belgelere kadar tarama uygulamalarını büyük ölçüde geliştirir. 54 “genişliğindeki tarayıcı, geniş format tarama gereksinimleriniz için ideal bir çözümdür. BÜYÜK Biçimlendirilmiş DİJİTAL RENKLİ TARAYICIMIZ, orijinal düz resimlerin dijital biçimde oluşturulmasına izin verir.

http://www.yatay.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir