Veri Yakalama ve Belge Tarama

Kaliteli belge tarama hizmetleri büromuz, Sayısı ne olursa olsun her türlü dokümanla kolaylıkla başa çıkar, medya, boyut ve durumdan bağımsız olarak en yüksek kalite standartlarını korur.

İyi kalitede görüntüler için en uygun çözünürlükte tarama yaparız. Bununla birlikte, taramanın yapısına bağlı olarak, 4800 dpi çözünürlük sunabiliriz.

Yüksek adetli dosyaları indekslerken, sorgulama için gerekli olan tüm dizin alanlarını belgerinizle ilişkilendiririz. Ya da gerekmiyorsa bir dosya numarası kullanarak dizine ekleyebiliriz.

Aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz:

  • Siyah ve Beyaz
  • Gri Ton
  • Renkli

Dijital çıktıları gereksinimlerinize bağlı olarak sunarız. Standart çıktılarımız TIFF veya JPEG veya alternatif olarak aranabilir bir PDF (taşınabilir belge biçimi) ‘dir.

Büyük Doküman Tarama Hizmeti

Büyük belge tarama, aynı zamanda büyük boyutlu A0, A1 veya A2 olan belgelerin taranması anlamına gelen geniş format tarama olarak da bilinir.

  • Geniş formatlı tarama birçok amaçla kullanılabilir. Örneğin: Genel montaj, parça ve bileşenler, şema gibi Mühendislik Çizimleri
  • Mimari Çizimler, örneğin mülk kat planları
  • Haritalar: Şehir Planları, İl Haritaları, Tarihi haritalar

Küçük Doküman Tarama Hizmeti

Küçük belge tarama, A3, A4 veya daha küçük boyuttaki belgelerin taranması anlamına gelen küçük biçimli tarama olarak da bilinir.
Yüksek hacimli dosyalar ve arşivler etkili bir şekilde maliyet etkin ve değerli bir iş kaynağı haline dönüşebilir.
Küçük biçimli tarama birçok amaç için kullanılabilir. Örneğin:

  • Ofis ve Yönetim, örneğin promosyon, genel yazışmalar, teklifler, siparişler, sözleşmeler, faturalar, raporlar, prosedürler
  • Referans Materyaller: Fotoğraflar, kayıtlar, kanıtlar
  • Teknik Dosyalar: Teknik özellikler, kılavuzlar

 

 

Uzman Doküman Tarama Hizmeti

Firmamız, çizimler, haritalar ve teknik belgelerle ilgili uygulamalardaki uzmanlığıyla geniş bir yelpazede tanınmaktadır. A0+ gibi yüksek ebat çizimleri de tarama kapasitesine sahibiz. Narin, tarihi belgeler, her zaman en üst düzeyde özen ve dikkatle ele alınır. OCR (optik karakter tanıma), örneğin, elle yazılmış metinleri ve girdileri otomatik olarak bilgisayara dönüştüren bir tekniktir. Elektronik bir taramaya ihtiyaç duyan formlar veya anketleriniz olduğunda ideal bir şekilde kullanılır.

Yerinde Belge Tarama Hizmeti

Oldukça gizli olan ve bina dışına çıkarılamayan ya da sürekli erişime ihtiyaç duyan belgeleriniz varsa; İş yerinizde bir tarama ofisi kurabiliriz. Gerekli olan proje yönetimi, ekipman temini ve insan kaynağı planlamasını gerçekleştirebiliriz.

http://www.yatay.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir